16.1 C
New York
Friday, June 9, 2023

Buy now

Pejë: Arrestohen për prostitucion një grua dhe një burrë

Policia e Kosovës kanë arrestuar një burrë dhe një grua në Pejë nën dyshimin për aktivitete prostitucioni në këmbim të parave.

Sipas raportit 24-orësh të Policisë, rasti ka ndodhur të hënën rreth orës 11:00, në Pejë.

Sipas policisë, pas intervistimit, të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.

“Janë arrestuar dy të dyshuar, një femër shtetase e Shqipërisë dhe një mashkull kosovar, nën dyshimin për aktivitete prostitucioni në këmbim të parave. Pas intervistimit, të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.

<p>The post Pejë: Arrestohen për prostitucion një grua dhe një burrë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,802FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy