14.9 C
New York
Friday, June 9, 2023

Buy now

Xheloze për lidhjen e tij me Kiarën? Vajza që menaxhon Instagramin e Luizit heqë nga lista e miqve familjarët dhe shoqërinë e moderatores

Jurgena është vajza e cila po komentohet gjatë këto ditë në rrjete sociale, pasi ajo dhe menaxhon Instagramin e Luizit në Big Brother VIP Albania.

Ajo këto ditë është përfolur se mund të jetë dhe e dashura e Luizit, duke qenë se në pyetjen e një loje ku u detyra të thoshte emrin e të dashurës së fund, përgjigjja e banorit shkodran ishte “Gena”.

Madje një diçka tjetër që ka irrituar fansat e çiftit Luiz-Kiara, është se Jurgena shumë të rralla postimet e çiftit, në Instagramin e Luizit.

Por, së fundmi ajo ka bërë edhe një gjest tjetër, duke hequr nga lista e miqve që po i ndiqte, familjarët e Kiara Titos dhe shoqërinë e saj.

<p>The post Xheloze për lidhjen e tij me Kiarën? Vajza që menaxhon Instagramin e Luizit heqë nga lista e miqve familjarët dhe shoqërinë e moderatores first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,802FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles