21.2 C
New York
Sunday, May 28, 2023

Buy now

“Tridhjetë krena o i kanë pre..” Ali Ahmeti ia thotë këngës në zyrën e tij bashkë me Ilir Shaqirin

Zëvendëskryeministri i Maqedonisë së Veriut, Artan Grubi, e ka publikuar një video ku shihen kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti dhe këngëtari, Ilir Shaqiri, teksa ia thonë këngës patriotike.

Së bashku, Ahmeti dhe Shaqiri e kanë kënduar “Jakup Ferrin”.

<p>The post “Tridhjetë krena o i kanë pre..” Ali Ahmeti ia thotë këngës në zyrën e tij bashkë me Ilir Shaqirin first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,784FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles