21.2 C
New York
Sunday, May 28, 2023

Buy now

Përlotet Kiara, merr surprizën e madhe nga ndjekësja e saj

Publiku është afeksionuar pas “Big Brother” dhe banorëve pjesëmarrës të këtij edicioni. Sikur të mos mjaftonte që i ndjekin në çdo lëvizje, ata kanë shkuar edhe më larg duke i lënë emrat e tyre fëmijëve.

Po, po është e vërtetë! Së fundmi në aplikacionin “Big Love” Kiara Tito ka marrë një mesazh nga një simpatizante e saj, e cila pasi e komplimentoi i tregoi se i ka lënë emrin e saj mbesës së sapolindur.

Moderatorja këtë herë mesazhet nga ndjekësit i lexoi nga suita vetëm për vetëm me Luizin, ku të dy nuk e fshehën gëzimin pas këtij vlerësimi që lexuan.

<p>The post Përlotet Kiara, merr surprizën e madhe nga ndjekësja e saj first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,784FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy