16.8 C
New York
Thursday, June 8, 2023

Buy now

Pas ndarjes nga Kristi, Keisi shumë e afërt me Lorencin, i përkëdhel kokën atij

Distancimi i Keisit nga Kristi, e ka afruar këtë të fundit më shumë me Lorencin, banorin më të ri të shtëpisë, i cili hyri rreth një javë më parë.

Pak ditë pas hyrjes së tij, ata të dy janë parë në shumë momente duke qëndruar pranë njëri-tjetrit, madje Keisi i tha Lorencit se iu bë shumë qejfi që ai hyri në shtëpi, duke treguar se ata dy njiheshin edhe jashtë.

Teksa Keisi po qëndronte e shtrirë mbi divan në dhomën e ndenjes, Lorenci u shtri pranë saj dhe i tha ta përkëdhelte pak te koka.

Momente të tilla, disi romantike, janë parë edhe gjatë javës së kaluar nga Keisi dhe Lorenci. Nuk dihet nëse Keisi ka një pëlqim për të, apo nëse distancimi nga Kristi ka të bëjë me sjelljen e saj kundrejt Lorencit.

Ose mbase, ata janë thjesht shokë dhe mes tyre nuk ka ndonjë pëlqim.

<p>The post Pas ndarjes nga Kristi, Keisi shumë e afërt me Lorencin, i përkëdhel kokën atij first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,795FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy