18.2 C
New York
Wednesday, May 31, 2023

Buy now

Pas daljes nga Big-u, Stresi i ka dy fjalë për Luiz Ejllin

Para disa ditësh aventura e “Big Brother VIP Kosova” u mbyll dhe Stresi doli fitues.

Ai ishte bërë pjesë e formatit nga fillimi dhe ia doli të triumfojë duke marrë 160 mijë euro.

Pas daljes nga Big-u, Stresi ka folur edhe për banori më të përfolur në Shqipri, Luiz Ejlli.

Stresi shprehu edhe mbështetjen e tij për Luizin të cilin tha se e ka mik dhe e cilësoi si djalë shembullor.

“Por, gjithë që jeni këtu. I bëj thirrje Kosovës, Maqedonisë, e keni një banor tjetër, ai është një mik i imi shumë i ngushtë. Luizi, që do e suportojmë deri në fund në Shqipëri, që po bën namin. Mbështeteni maksimalisht sepse është një djalë shembullor”, u shpreh Stresi.

<p>The post Pas daljes nga Big-u, Stresi i ka dy fjalë për Luiz Ejllin first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,792FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy