16.8 C
New York
Thursday, June 8, 2023

Buy now

Olta: Vdes të dal me Kiarën kokë më kokë në nominim

Kiara, Olta, Kristi dhe Qetsori janë banorët që kanë hyrë në nomimin këtë javë.

Kujtojmë se Nita ishte ajo që hapi kutinë e Pandorës në spektaklin e së shtunës, ku dërgoi në televotim Oltën, Kiarën, Kristin dhe Qetsorin.

Katër të nominuarit janë të ndarë në çifte Olta-Kiara dhe Kristi-Qetsor.

Do jetë publiku ai që do vendosë së kë çift do të përballë kokë më kokë për të dalë nga shtëpia.

Në lidhje me këtë Olta është shprehur se dëshiron që çifti Olta-Kiara të hyjë në televotim.

<p>The post Olta: Vdes të dal me Kiarën kokë më kokë në nominim first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,795FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy