21.2 C
New York
Sunday, May 28, 2023

Buy now

Një burrë në Gjilan gjendet i vdekur në shtëpinë e tij

Policia e Kosovës, ka njoftuar se të dielën është gjendur i vdekur, në shtëpinë e tij një burrë në Gjilan.

Policia thekson se me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

Nga policia, rasti është cilësuar si vdekje e dyshimtë dhe rasti është nën hetime.
Njoftimi i plotë i policisë:

“VDEKJE E DYSHUARGjilan 19.03.2023-07:30. Raportohet se viktima mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij. Në vendngjarje kanë dal njësitet përkatëse, me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion. Rasti nën hetime”, njofton policia.

<p>The post Një burrë në Gjilan gjendet i vdekur në shtëpinë e tij first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,784FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles