21.2 C
New York
Sunday, May 28, 2023

Buy now

Moderatores i bie të fikët gjatë transmetimit, momenti kur u rrëzua

Një moderatore e motit pati probleme shëndetësore dhe i ra të fikët gjatë transmetimit direkt.

Dailymail shkroi se moderatorja e motit, Alissa Carlson Schwartz, në “CBS LA”, lëndoi kokën kur ra pranë tavolinës, e më pas stafi reagoi për t’i dalë në ndihmë.

Më vonë, moderatorja shkroi se është mirë dhe ka falënderuar shikuesit për mbështetjen.

 

Ende është e paqartë se çka i kishte ndodhur Schwartzit, por nga dyshimet e para u tha se i kishte rënë të fikët.

<p>The post Moderatores i bie të fikët gjatë transmetimit, momenti kur u rrëzua first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,784FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles