21.2 C
New York
Sunday, May 28, 2023

Buy now

Zhduket 13-vjeçarja nga Kaçaniku, familja kërkon ndihmë për gjetjen e saj

Melisa Krasniqi, 13-vjeçare nga Komuna e Kaçanikut është zhdukur që nga dita e premte.

Familja e Melisës kërkon ndihmën e qytetarëve për të gjetur dhe sjellë pranë familjes të bijën e saj.

Këngëtari dhe humanisti Labinot Tahiri ka thënë se familja ka besim te Polica e Kosovës, por ka kërkuar ndihmën e të gjithëve që vajza të gjendet sa më parë.

<p>The post Zhduket 13-vjeçarja nga Kaçaniku, familja kërkon ndihmë për gjetjen e saj first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,784FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy