10.3 C
New York
E martë, 28 Mars, 2023

Buy now

Një grua në veri ankohet se disa persona i vizatuan stemë serbe në muret e shtëpisë

Një grua është ankuar se në muret e shtëpisë së saj në veri të Mitrovicës, disa persona kanë vizatuar një stemë serbe.

Në njoftimin e Policisë të dielën thuhet se rasti ka ndodhur më 19 janar, ndërsa ankuesja nuk ka qenë në shtëpi për dy muaj për shkak të dëmtimeve nga vërshimet.

Rasti është cilësuar si “nxitje e përçarjes dhe mosdurimit” dhe tashmë është duke u hetuar.

<p>The post Një grua në veri ankohet se disa persona i vizatuan stemë serbe në muret e shtëpisë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,752FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles