10.3 C
New York
E martë, 28 Mars, 2023

Buy now

Getinjo ka disa fjalë për Luizin në Big Brother VIP Albania

Këngëtari Luiz Ejlli nga shumë fansa të tij dhe personazhe të njohura po konsiderohet ‘fenomen’ për rrugëtimin e tij në Big Brother VIP Albania.

Artisti nga Shkodra po vazhdon të ketë një përkrahje të madhe jashtë shtëpisë së famshme.

Këtë së fundmi e ka bërë edhe reperi nga Kosova, Getinjo i cili ka shpërndarë një postimi që llogaria e Luizit në Instagram ka publikuar dje.

Në video shihet Ejlli duke qëndruar i vetëm në shtëpinë e BBVA ndërsa në sfond dëgjohet kënga e Getinjos “Sillet”.

“Fenomeni i Shqipërisë”, ka shkruar Getinjo në mbishkrimin e postimit.

<p>The post Getinjo ka disa fjalë për Luizin në Big Brother VIP Albania first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,751FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy