18.8 C
New York
Sunday, June 4, 2023

Buy now

‘Ani Ani’ thotë Arbanna

Arbanna është emri më i ri i skenës muzikore.

Ajo së fundmi ka ardhur me projektin e ri, të cilin e ka punuar me shumë përkushtim.

Fjala për këngën që e ka titulluar ‘Ani Ani’.

Kënga e saj u finalizua edhe me klip, nga Kotorri.

Me këtë këngë, Arbanna tregoi se karrierën e ka marrë seriozisht dhe së shpejti do lansoj edhe projekte të reja.

<p>The post ‘Ani Ani’ thotë Arbanna first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,795FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles