16.1 C
New York
Friday, June 9, 2023

Buy now

Publikohet biseda me Arbanën, Lori Hoxha zbulon kur mbaron Big Brother VIP Albania

Mbrëmjen e sotme është prime i të shtunës në “Big Brother VIP” dhe teksa të gjithë po e presin me padurim, Lori ka postuar një foto nga zyrat e Top Channel ku thekson se sot është e shtunë dhe kemi “Big Brother VIP”.

Më pas ajo ka publikuar bisedën me Arbanën, e cila i ka shkruar se Big Brother është bërë pjesë e tyre çdo ditë e jo vetëm të shtunave e të martave.

Publikohet biseda me Arbanën, Lori Hoxha tregon kur mbaron Big Brother VIP

“Ja se mbaroi edhe 3 muaj”, i shkruan Lori, me siguri me humor duke qenë se kohët e fundit po përflitet shumë për datën se kur mbaron “Big Brother.

Publikohet biseda me Arbanën, Lori Hoxha tregon kur mbaron Big Brother VIP

Arbana zbuloi prime-n e kaluar se datën e mbarimit të spektaklit do e komunikojë të shtunën tjetër.

 

<p>The post Publikohet biseda me Arbanën, Lori Hoxha zbulon kur mbaron Big Brother VIP Albania first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,802FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy