16.1 C
New York
Friday, June 9, 2023

Buy now

Pranvera po vjen, rritje e ndjeshme e temperaturave sot e nesër në Kosovë

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe me vranësira të pakta.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -5 deri 1 gradë.

Kurse maksimalet e ditës do të lëvizin ndërmjet 10 dhe 17 gradë Celsius.

Pritet të fryejë erë e lehtë deri në mestare nga drejtimi i lindjes dhe juglindjes.

<p>The post Pranvera po vjen, rritje e ndjeshme e temperaturave sot e nesër në Kosovë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,802FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles