21.2 C
New York
Sunday, May 28, 2023

Buy now

Vazhdojnë aksionet e Policisë së Kosovës, sot cak Peja

Policia e Kosovës ka realizuar sot një operacion në komunën e Pejës.

Operacioni ndërlidhet me luftën kundër kontrabandës së mallrave.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani, ka thënë për Reporteri.net. se operacioni është kryer në bashkëpunim me prokurorinë, doganën dhe ATK-në.

“Policia e Kosovës me njësitet relevante, në bashkëpunim dhe koordinim me prokurorinë, doganën dhe ATK-në, ka realizuar një operacion policor në disa lokacione të komunës së Pejës. Operacioni ndërlidhet me luftën ndaj kontrabandës së mallrave”, ka thënë Kelani.

Ai ka bërë të ditur se detajet e tjera do të bëhen të ditura pas përfundimit të operacionit.

Ndërkohë, siç raportohet cak i këtij operacioni janë disa mobil-shope në këtë komunë.

<p>The post Vazhdojnë aksionet e Policisë së Kosovës, sot cak Peja first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,784FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy