16.1 C
New York
Friday, June 9, 2023

Buy now

Podujevë: I mituri poston foto me armë, policia i arreston prindin

Policia e Kosovës ka arrestuar 42 vjeqarin në Podujevë dhe ka sekuestruar një armë të mbajtur pa leje, kështu thuhet në njoftimin e policisë, përcjell Reporteri.net.

Zbulimi dhe sekuestrimi i armës ndodhën pasi fëmija i të arrestuarit ka postuar foto të armës në rrjete sociale.

Policia e Rajonit të Prishtinës, respektivisht hetuesit e stacionit të Podujevës, sot kanë sekuestruar një armë zjarri, të cilën një person i mitur përmes fotografive e kishte ekspozuar në rrjete sociale.

Aksioni policor është ndërmarrë në koordinim me prokurorin e shtetit ku pas identifikimit të lokacionit dhe personit të dyshuar, kanë shoqëruar në polici (prindin e të miturit) të dyshuarin (mashkull), 42 vjeçar”, thuhet në njoftim. /Reporteri.net/.

Postimi i plotë:

<p>The post Podujevë: I mituri poston foto me armë, policia i arreston prindin first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,802FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles