18.2 C
New York
Wednesday, May 31, 2023

Buy now

Kiara bën veprimin e çuditshëm në debatin më të madh të shtëpisë

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Fuqia e shikueshmëris së programit është aq e madhe saqe asnjë detaj i mbrëmjeve te Prime-it por edhe gjatë transmetimit 24 orësh nuk po u ikën fansave të programit dhe shtëpisë së VIP-ave shqiptarë.

Në shtëpinë e “BBVA”, banorët janë përfshirë në debat. Ajo që na bën përshtypje është Kiara. Moderatorja jo vetëm që nuk është përfshirë në debat, jo vetëm që s’ka qenë as kurioze të shohë “sherr” siç po bëjnë shumica e shtëpisë, por ka zgjedhur të bëjë një sy gjumë në oborr. Qetësia e saj olimpike është për t’u admiruar.

Ndryshe banoret pritet te qëndrojnë të mbyllur deri me 15 maj brenda mureve te shtëpisë me te famshme se BBVA ne loje për çmimin e madh prej 100 mije eurosh.

<p>The post Kiara bën veprimin e çuditshëm në debatin më të madh të shtëpisë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,792FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy