14.4 C
New York
Thursday, June 8, 2023

Buy now

Vdekje e dyshimtë në Mitrovicë të Veriut

Në Mitrovicë të Veriut është raportuar se është gjetur një viktimë mashkull kosovar pa shenja jete.

“Raportohet se në shtëpinë e tij është gjetur pa shenja jete viktima mashkull kosovar. Në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitë relevante policore dhe një ekip i emergjencës, ku nga mjeku përgjegjës është konstatuar se trupi i viktimës është pa shenja jete”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Sipas këtij njoftimi, me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

<p>The post Vdekje e dyshimtë në Mitrovicë të Veriut first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,795FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles