18.2 C
New York
Wednesday, May 31, 2023

Buy now

Rifat Jashari u prit me duartrokitje në seancën solemne për “Epopenë e UÇK-së

Në Kuvendin e Kosovës, ka filluar seanca solemne në 25 vjetorin e “Epopesë së UÇK-së”.

Para se të fillonte seanca Rifat Jashari kishte mbërritur në sallën e Kuvendit ku ishte pritur me duartrokitje nga deputetët.

Gjatë ditës së sotme kreret e pozitës dhe opozitës kanë kryer homazhet në Prekaz.

<p>The post Rifat Jashari u prit me duartrokitje në seancën solemne për “Epopenë e UÇK-së first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,792FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles