18.2 C
New York
Wednesday, May 31, 2023

Buy now

Rifat Jashari i shkruan letër Rexhep Selimit për ditëlindje

Vëllai i Adem e Hamëz Jasharit, Rifat Jashari ka marrë pjesë sot në seancën solemne për nder të “Epopesë së UÇK-së”.

Pas seancës, ai është parë në oborrin e Kuvendit të Kosovës së bashku me kryeministrin Albin Kurti dhe ministrin e Mbrojtjes, Armend Mehajn.

Në videon e publikuar nga gazetari Venhar Isufi, shihet se në shpinën e Mehajt, Jashari e ka shkruar një kartolinë për t’ia dërguar Rexhep Selimit për ditëlindje i cili ndodhet në paraburgim në Hagë.

Rexhep Selimi e feston ditëlindjen më 15 mars.

<p>The post Rifat Jashari i shkruan letër Rexhep Selimit për ditëlindje first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,792FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy