16.1 C
New York
Friday, June 9, 2023

Buy now

Presidentja Osmani ndan për Rifat Jasharin “Urdhrin e Lirisë”

Presidentja Vjosa Osmani i ka ndarë Rifat Jasharit “Urdhrin e Lirisë”.

Këtë e ka bërë në një vizitë në shtëpinë e Jasharëve në 25-vjetorin e Epopesë së UÇK-së.

Osmani bashkë me kryeministrin Albin Kurti kryeparlamentarin Glauk Konjufca dhe anëtarë të tjerë të kabinetit qeveritar kanë bërë homazhe te varret e familjes Jashari në Prekaz.

 

<p>The post Presidentja Osmani ndan për Rifat Jasharin “Urdhrin e Lirisë” first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,802FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles