21.2 C
New York
Sunday, May 28, 2023

Buy now

Musliu dhe Kadrijaj vendosin emblemën e UÇK-së në foltoren e Kuvendit

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu dhe deputetja e AAK-së Time Kadriu kane vendosur ne foltoren e Kuvendit të Kosovës emblemën e UÇK-së.

Kujtojmë se sot Kuvendi po mban seancë solemne për nder të “Epopesë së UÇK-së”, në të cilën merr pjesë dhe presidentja Osmani.

<p>The post Musliu dhe Kadrijaj vendosin emblemën e UÇK-së në foltoren e Kuvendit first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,784FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles