19.6 C
New York
Sunday, June 4, 2023

Buy now

Mërgimtari dhunon të fejuarën në Kosovë, vepra dyshohet se u krye në një motel

Një femër rreth të 30-tave ka denoncuar në polici të fejuarin e saj për dhunim.

Viktima ka thënë se i fejuari i saj erdhi nga Franca për pushime ndërsa me 3 mars mes orës 16:00-19:00, në një motel në magjistralen Ferizaj-Prishtinë është dhunuar nga ai.

Policia me urdhër të prokurorit të shtetit e ka hapur rastin ‘dhunim’ dhe është duke e trajtuar atë.

“Magjistralja Ferizaj-Prishtinë 03.03.2023, 16-19:00. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se i dyshuari mashkull kosovar kishte kryer veprën e lartcekur ndaj saj. Lidhur me rastin janë ndërmarrë veprimet e nevojshme policore për procedurat e mëtutjeshme”, thuhet në raportin e policisë.

 

<p>The post Mërgimtari dhunon të fejuarën në Kosovë, vepra dyshohet se u krye në një motel first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,795FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles