14.9 C
New York
Friday, June 9, 2023

Buy now

Gjendet një mjet i dyshuar në një arë në Sllovi të Lipjanit

Në fshatin “Sllovi”, të Lipjanit ditën e djeshme një person ka raportuar se kishte hasur në një mjet të dyshuar.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se derisa ishte duke punuar në arën e tij kishte hasur në një mjet të dyshuar”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.

Sipas policisë, njësitet relevante policore, ekipi i FSK-së dhe KFORI kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë bërë deminimin e mjetit”,

<p>The post Gjendet një mjet i dyshuar në një arë në Sllovi të Lipjanit first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,802FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles