21.2 C
New York
Sunday, May 28, 2023

Buy now

Ambasada amerikane për Reporteri: Na shqetëson kundërshtimi i opozitës ndaj propozimit të BE-së, pikëpamjet e tyre nuk përputhen me tonat

Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë shprehur të shqetësuara lidhur me deklaratat e bëra nga opozita për kundërshtimin e propozimit evropian.

Kështu ka bërë të ditur për Gazetën Online Reporteri.net një zëdhënës i Ambasadës amerikane në Prishtinë.

“Jemi të shqetësuar me deklaratat e bëra nga drejtues dhe zyrtarë të partive opozitare që shprehin kundërshtimin e tyre ndaj propozimit të BE-së. Këto pikëpamje nuk përputhen me mbështetjen e ShBA-së për propozimin”, thotë zëdhënësi i Ambasadës amerikane.

Lajmi duke u përditësuar..

<p>The post Ambasada amerikane për Reporteri: Na shqetëson kundërshtimi i opozitës ndaj propozimit të BE-së, pikëpamjet e tyre nuk përputhen me tonat first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,784FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles