18.2 C
New York
Wednesday, May 31, 2023

Buy now

A po e përdorin banorët e “Big Brother VIP” UÇK-në për të fituar simpatinë e publikut?

Debatet dhe përplasjet mbi luftën e fundit, se kush ka luftuar e kush jo, kanë shpërthyer prej disa ditësh edhe në shtëpinë e “Big Brother VIP” në Kosovë.

Ky veprim i banorëve, është komentuar edhe në emisionin e radhës “2 EMRA 3 ARSYE” nga Shoqja Edonë dhe Halil Halil. Nikoqiret e emisionit më të ri që transmetohet dy herë në javë, të mërkurave dhe të dielave, prej orës 23:30, në RTV Dukagjini, kanë vlerësuar se banorët e “Big Brother VIP” po e përdorin luftën dhe debatet mbi të për të fituar simpatinë e publikut.

Kryesisht në debatet për luftën gjatë ditëve të fundit janë përfshirë, Vedati dhe Xhuli, të cilët janë komentuar edhe në emision.

Në emisionin e radhës “2 EMRA 3 ARSYE” ka qenë e ftuar Ganimete Abazi-Ganja, ish-banore e shtëpisë e eliminuar para pak javësh. Ganja, gjatë qëndrimit në shtëpi, disa herë ishte paraqitur e veshur me duksin me mbishkrimin “Liria ka emër”.

“2 EMRA 3 ARSYE” është prodhim i gazetës online Reporteri.net. Emisioni ka në qendër të vëmendjes komentimin dhe analizimin e situatave brenda “Big Brother VIP”, edicionit kosovar dhe atij në Shqipëri.

<p>The post A po e përdorin banorët e “Big Brother VIP” UÇK-në për të fituar simpatinë e publikut? first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,792FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy