18.8 C
New York
Sunday, June 4, 2023

Buy now

Shqiptarët në festë, Nik Gjeloshaj fiton mandatin e dytë në komunën e Tuzit

Shqiptarët në festë në komunën e Tuzit. Nik Gjeloshaj ka marrë mandatin e dytë në komunën e Tuzit.

Forumi Shqiptar ka arritur të sigurojë 18 mandate në Kuvendin e Komunës së Tuzit ose shumicë absolute.

Koalicioni i DPS-së ka arritur të sigurojë 12 mandate, Levizja për Tuz 1 dhe Demokratët 1 mandat.

<p>The post Shqiptarët në festë, Nik Gjeloshaj fiton mandatin e dytë në komunën e Tuzit first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,795FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles