18.8 C
New York
Sunday, June 4, 2023

Buy now

Sabiani i kërkon Kristit të mos merret me Keisin

Sabiani i ka kërkuar në mënyrë jo të drejtpërdrejtë Kristit të mos merret me Keisin.

Ata kanë folur veçmas të tjerëve në oborr dhe në një moment Sabiani i tha Kristit se ai ka objektiva të tjera për jetën dhe nuk është si Luizi që e kishte vënë si pikësynim që do gjente në Big Brother vajzën me të cilën do kalojë jetën.

Sabiani ia tha Kristit këtë gjë dy herë, fillimisht teksa pranë tyre ndodhej edhe Keisi me Luizin, e më vonë edhe larg tyre.

Më pas ka folur edhe me Keisin duke e këshilluar të bijën.

<p>The post Sabiani i kërkon Kristit të mos merret me Keisin first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,795FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy