18.2 C
New York
Wednesday, May 31, 2023

Buy now

Qetsori bën Oltën për të qarë

Olta është prekur dhe ka qarë gjatë një bisede me Qetsorin, pasi iu kujtua i biri, Amari.

Qetsori u tha banorëve që të flasin për fëmijët e tyre, të ndajnë me banorët edhe jetën jashtë shtëpisë së Big Brother Vip, të tregojnë si është të jesh prind.

Sipas Qetsorit, nëse nuk flasin për jetën jashtë, familjarët e tyre ata do të kthehen në njerëz të ftohte.

Qetsori: Ju po rrezikoheni të ftoheni!

Olta: Si mund të ftohet zemra e një nëne? (Ikën duke qarë)

Qetsori: Po nuk e fole, ajo ftohet. Ju keni ardhur me njerëzit e shtëpisë në Big Brother, flisni për ta!

U tha Qetsori, ndërsa Armaldo dhe Olta thanë që nëse flasin për të dashurit e tyre do t’ua marrin për viktimizim.

<p>The post Qetsori bën Oltën për të qarë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,792FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy