16.1 C
New York
Friday, June 9, 2023

Buy now

Pas hyrjes së Sabianit në Big Brother VIP Albania, Keisi dhe Kristi puthen fshehurazi

Këngëtari i njohur, Sabiani u bë mbrëmë (e shtunë) pjesë e Big Brother VIP Albania.

Hyrja e tij ngjalli reagime të shumta për shkak të romancës që ka krijuar vajza e tij Keisi me banorin tjetër, Kristi Aliaj.

Qëndrimi i Sabianit në shtëpinë e famshme duket se do të jetë një pengesë për çifti pasi para hyrje këngëtari është shprehur kundër këtij raporti, madje ai ka mbajtur distancë me Kristi që në kontaktin e tyre të parë.

Por dyshja, Keisi dhe Kristi kanë gjetur mënyrën për t’i dhuruar puthje njëri-tjetrin, ndonëse kanë qëndruar të distancuar për shkak të Sabianit.

Në orët e vona të natës së kaluar, Kristi ka kërkuar që Keisi t’i dhuronte një puthje kur të tjerët ishin në gjumë.

<p>The post Pas hyrjes së Sabianit në Big Brother VIP Albania, Keisi dhe Kristi puthen fshehurazi first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,802FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy