18.2 C
New York
Wednesday, May 31, 2023

Buy now

Parashikimi i motit për sot, do ketë ngritje të temperaturave

Sot në Kosovë parashikohet të mbajë mot kryesisht i vranët në orët e mëngjesit, ku pritet edhe lokalisht të ketë reshje të pakta shiu, kryesisht të përqëndruara në zonën jugore dhe juglindore.

Gjatë ditës pritet vranësirat gradualisht të tërhiqen.

Era do të fryjë nga kuadrati i verilindjes me shpejtësi prej 14-34 km/h.

Temperaturat për datën 5 mars do të shënojnë ngritje të lehtë, me minimale që do të luhaten prej 2 deri në 4°C, ndërsa ato maksimale prej 8 deri në 12C.

<p>The post Parashikimi i motit për sot, do ketë ngritje të temperaturave first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,792FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles