21.2 C
New York
Sunday, May 28, 2023

Buy now

Nasim Haradinaj e përcolli nga Haga varrimin e vëllait të tij

Ish-nënkryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Nasim Haradinaj, varrimin e vëllai të vet Agronit, e ka përcjell drejtpërdrejt nga Haga.

Atij i është mundësuar kjo nëpërmjet një IPAD-i, njofton Klan Kosova.

Gjatë kësaj kohe Haradinaj, u ngushëllua edhe nga familjarët, të afërmit dhe miqtë.

Ish-ushtari UÇK-së, Agron Haradinaj, vdiq më 2 mars pas një sëmundje të rëndë.

<p>The post Nasim Haradinaj e përcolli nga Haga varrimin e vëllait të tij first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,784FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy