14.4 C
New York
Thursday, June 8, 2023

Buy now

Luizi vendos ta mbajë Kiarën përherë me vete

Më në fund sot Luizit i është plotësuar një tjetër dëshirë. Prej kohësh ai ka dashur të bëjë një tatuazh dhe sot e ka realizuar.

Fillimisht mendoi të bënte syrin e Big Brother dhe firmën e Kiarës, por pasi u konsultua vendosi të bënte syrin e Kiarës dhe firmën e saj.

Në fakt në të vërtetë doli diçka shumë e bukur dhe tashmë Luizi do ta mbajë përherë Kiarën në trupin e tij.

Shpesh ai i thotë : “Të hëngsha syrin” dhe si me shaka i tha asaj sot para se të fillonte tatuazhin së tashmë syrin e saj mund ta puthë sa herë të dojë madje edhe kur të jenë të mërzitur.

<p>The post Luizi vendos ta mbajë Kiarën përherë me vete first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,795FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy