21.2 C
New York
Sunday, May 28, 2023

Buy now

Liverpool e shkatërron Unitedin, ia jep 7 copa në derbi

Liverpooli e ka shkatërruar Manchester Unitedin pasi e ka mposhtur me rezultat të thellë 7-0 në derbin që u zhvillua në “Anfield Road”.

Golin e parë dhe të tretë i realizoi Cody Gakpo, derisa nga dy gola i shënuan edhe Nunez e Gakpo.

Roberto Firmino shënoi në minutën e 89-të golin e 7.

 

<p>The post Liverpool e shkatërron Unitedin, ia jep 7 copa në derbi first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,784FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles