21.2 C
New York
Sunday, May 28, 2023

Buy now

Kurti e Konjufca në kazermën “Adem Jashari”

Sot do të zhvillohet ceremonia e rreshtimit të kuadrateve të FSK-së, me rastin e shënimit të Epopesë së UÇK-së.

Kjo ceremoni do të mbahet në Kazermën “Adem Jashari”, ku pas presidentes Vjosa Osmani dhe Ministrit Xhelal Sveçla, ka arritur edhe Kryeministri Albin Kurti dhe Kryeparlamentari, Glauk Konjufca.

Pjesë e kësaj ceremonie është edhe Rifat Jashari, i cili po qëndron krah krerëve të shtetit.

<p>The post Kurti e Konjufca në kazermën “Adem Jashari” first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,784FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles