18.2 C
New York
Wednesday, May 31, 2023

Buy now

Kristi: Jam i detyruar të bëj zgjedhje të rënda, jam vënë në test

Sabiani u bë banori më i ri i Big Brother mbrëmjen e djeshme.

Në darkën pas spektakëlit, Kristi ka diskutuar me banorët për situatën në të cilën ai tashmë ndodhet.

Ai është shprehur se ardhja e tij është një presion mbi të dhe Keisin gjithashtu.

Ai tha se e respekton mendimin e Sabianit dhe mënyrën se si ai e sheh marrëdhënien e tij me Keisin.

Por Kristi shprehet se i është shtuar një sfidë tjetër dhe e sheh të tepërt.

<p>The post Kristi: Jam i detyruar të bëj zgjedhje të rënda, jam vënë në test first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,790FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy