16.8 C
New York
Thursday, June 8, 2023

Buy now

Konkurrencë e fortë? Ish-fituesi Qetsori bëhet pjesë e Big Brother VIP Albania

Qetsori, ish-banor i Big Brother Vip dhe fitues i edicionit të dytë të Big Brother, është banori më i ri i shtëpisë.

Ai u prit shumë mirë nga banorët.

Loja e Qetsorit në “Big Brotherin” e tij është komentuar shumë nga Luizi, të cilën e ka admiruar. Tashmë ai po komentohet si konkurrent i fortë.

Mbetët të shihet në vazhdim se çfarë do të sjell Qetsori në shtëpi.

<p>The post Konkurrencë e fortë? Ish-fituesi Qetsori bëhet pjesë e Big Brother VIP Albania first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,795FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy