18.2 C
New York
Wednesday, May 31, 2023

Buy now

Duda Balje publikon foto me Rifat Jasharin: Epopeja e UÇK-së kthesa e madhe historike për Kosovën

Deputetja Duda Balje ka publikuar një foto me Rifat Jasharin, ndërsa thotë se sakrifica dhe trimëria e Familjës Jashari janë themelet e lirisë dhe pavarësisë së shtetit tonë.

Balje shkruan në Facebook se Epopeja e UÇK-së është kthesa e madhe historike për Kosovën, shkruan Reporteri.net.

Postimi i saj:

Epopeja e UÇK-së, 5,6 dhe 7 është kthesa e madhe historike për Kosovën dhe lirinë e saj.

Sakrifica dhe trimëria e Familjës Jashari janë themelet e lirisë dhe pavarësisë së shtetit tonë.

Lavdi të rënëve për liri!

<p>The post Duda Balje publikon foto me Rifat Jasharin: Epopeja e UÇK-së kthesa e madhe historike për Kosovën first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,792FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles