19.6 C
New York
Sunday, June 4, 2023

Buy now

Dafina publikon këngën emocionale ‘Çikat e mija’, dedikim për vajzat e saj

Këngëtarja Dafina Dauti ka publikuar këngën e re.

Ajo në kanalin Youtube ka hedhur projektin e titulluar ‘Çikat e mija’, që ua ka dedikuar vajzave të saj.

Kënga është realizim i Besnik Qakës sa i përket muzikës dhe orkestrimit, kurse, teksti u shkrua nga Arben Beha.

‘Çikat e mija’ u finalizua edhe me klip nga Time Pictures.

Kur jemi te klipi, videoja tregon qartazi se si këngëtarja ka vuajtur kur ka qenë larg vajzës së saj dhe gëzimin pas ribashkimit.

<p>The post Dafina publikon këngën emocionale ‘Çikat e mija’, dedikim për vajzat e saj first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,795FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy