19.6 C
New York
Sunday, June 4, 2023

Buy now

Çifti martohet, të ftuarit shohin Big Brother VIP Albania

Big Brother Vip Albania e ka bërë për vete një shqiptari.

Nëse keni në plan të martoheni për 2 muajt në vazhdim, bën mirë që ditën tuaj të dasmës të mos e lini të martën dhe të shtunën, pasi banorët e “Big Brother VIP” mund të vijë të paftuar në ditën tuaj të shenjtë.

Video e mëposhtme e tregon qartë. Nëse dikur dasmorët shijonin vallet dhe ushqimin e gëzonin për çiftin, sot shohin reality shoë-n i cili është bërë pjesë e pandarë e tavolinave të shqiptarëve.

<p>The post Çifti martohet, të ftuarit shohin Big Brother VIP Albania first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,795FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy