19.6 C
New York
Sunday, June 4, 2023

Buy now

Burri sulmon fizikisht gruan dhe vajzën e tij, në Prishtinë

Një burrë në Prishtinë është arrestuar, pasi që i njëjti dyshohet se ka sulmuar fizikisht gruan dhe vajzën e tij.

Rasti ka ndodhur të shtunën, rreth orës 11:00.

Pas intervistimit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i policisë:

DHUNË NË FAMILJE

Prishtinë 04.03.2023 – 11:00. Është arrestuar i dyshuari kosovar, për shkak se kishte sulmuar fizikisht viktimat femra kosovare (bashkëshorten dhe vajzën e tij). Pas intervistimit i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

<p>The post Burri sulmon fizikisht gruan dhe vajzën e tij, në Prishtinë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,795FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles