21.2 C
New York
Sunday, May 28, 2023

Buy now

Arrestohet 40-vjeçari në Mitrovicë, i dyshuar për 4 raste të vjedhjeve

Sot hetuesit e Sektorit Rajonal të Hetimeve në Mitrovicë kanë arrestuar një person të dyshuar për katër raste të veprës penale “grabitje”.

Policia njofton për arrestimin e personit të dyshuar: B. M., 40 vjeçar shtetas i Republikës së Kosovës.

“Arrestimi i të dyshuarit është bërë mbi dyshime të arsyeshme dhe provave të siguruara për përfshirje në katër raste të grabitjes, raste këto të ndodhura mujave të fundit në Mitrovicë”, njofton policia, transmeton Express.

Pas intervistimit me aktvendim të prokurorit të rastit, të dyshuarit i është caktuar masa e ndalimit për 48 orë.

<p>The post Arrestohet 40-vjeçari në Mitrovicë, i dyshuar për 4 raste të vjedhjeve first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,784FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy