10.3 C
New York
E martë, 28 Mars, 2023

Buy now

LDK ia hedh në pah “premtimet e thyera” Qeverisë

Lidhja Demokratike e Kosovës ka demantuar një prej premtimeve të Qeverisë Kurti.

Bëhet fjalë për një premtim të Qeverisë për çiftet e reja. Kurti kishte premtuar 4000 banesa për çiftet e reja, por që LDK thotë që asnjë s’është ndërtuar, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

“Qeveria premtoi 4000 banesa për çiftet të reja, me vetëm 120 euro kësti, por në realitet ata ASNJË nuk e kanë ndërtuar. Ky është vetëm një prej premtimeve të thyera. LDK do të punojë që qytetarët të mund të kenë një pagë të mirë dhe të përballojnë jetesën e tyre”, thuhet në reagim. /Reporteri.net/.

Reagimi i plotë:

<p>The post LDK ia hedh në pah “premtimet e thyera” Qeverisë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,752FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles