10.3 C
New York
E martë, 28 Mars, 2023

Buy now

Befason Kejvina, dërgon dron për Luizin në BBVIP Albania

‘Të dua shumë, dhe ti e di’. Ky ishte mbishkrimi i dronit i cili habiti banorët e BBV sot.

Ky mesazh ishte për Luiz Ejllin pasi në foto shfaqej ai së bashku me Kejvina Kthellën. Modelja duket se ka dashur që t’i dërgojë një mesazh këngëtarit, pavarësisht se u eliminua nga shpulla që i dha atij.

Teksa të gjithë po dyshonin nëse vërtetë e ka nisur apo jo Kejvina, ka ardhur një reagim nga motra e saj, Dorisa Kthella.

Kjo e fundit ka bërë një postim në “Instastory” ku shkruan krahas imazhit të dronit: “Fluturimi i parë arriti me sukses”.

<p>The post Befason Kejvina, dërgon dron për Luizin në BBVIP Albania first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,752FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy