13.1 C
New York
E martë, 21 Mars, 2023

Buy now

Sot mot i ftohtë e me reshje bore e shiu

Prishtina Weather, ka njoftuar se moti përgjatë ditëve të ardhshme do të jetë i ftohtë dhe i vranët.

Pos kësaj, pritet që kohë pas kohe ka mundësi që do të ketë reshje të dobëta bore.

Sot do të mbajë mot kryesisht vranët. Kohëpaskohe priten mundësi për reshje të dobëta bore, apo të përziera me shi në pjesë më të ulëta të vendit.

Do të fryjë  erë e lehtë dhe mesatare nga lindja e juglindja 6-12m/s, nga dita e premte verilindore, e në fundjavë e lehtë.

Shtypja atmosferike me tendencë të rënies, e në fundjavë në rritje.

<p>The post Sot mot i ftohtë e me reshje bore e shiu first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy