8.9 C
New York
E diel, 2 Prill, 2023

Buy now

Luizi zbulon pse e hoqën nga puna dy ditë para se të hynte në BB VIP Albania

Loja e memories ”është sfida e radhës që Vëllai i Madh u dha banorëve të shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Secili prej tyre do të tregonte historinë e jetës dhe gjithashtu duhet të mbajnë mend sa më shumë nga rrëfimet e njëri-tjetrit.

Kur i erdhi momenti Luiz Ejllit, tregoi edhe ngjarjen që i kishte ndodhur pak ditë para se të hynte në “Big Brother VIP2”.

Teksa po fliste, Kristi e pyeti se cila ka qenë puna e fundit që ka bërë dhe këngëtari i njohur tha se ishte te KESH (Korporata Elektroenergjitike Shqiptare).

Ai zbuloj se u shkarkua nga puna dy ditë para se të hynte në shtëpinë e famshme.

<p>The post Luizi zbulon pse e hoqën nga puna dy ditë para se të hynte në BB VIP Albania first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,754FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy