8.9 C
New York
E diel, 2 Prill, 2023

Buy now

Dorëhiqet ud. drejtoresha e SHSKUK-së

Ka dhënë dorëheqje ushtruesja e detyrës së drejtorit të SHSKUK-së, Pranvera Zejnullahu-Raçi.

Siç raporton gazeta Shneta, Raçi ka dhënë dorëheqje sot nga kjo pozitë.

Raçi e ka lënë pozitën pas shumë problemeve dhe skandaleve në këtë institucion në muajt e fundit.

Ajo ishte emëruar në këtë pozitë pas dorëheqjes së ish-drejtorit Valbon Krasniqi para gjashtë muajsh.

<p>The post Dorëhiqet ud. drejtoresha e SHSKUK-së first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,754FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles