5.9 C
New York
E martë, 21 Mars, 2023

Buy now

“Burri më i bukur në botë” vdes në moshën 27-vjeçare

Modeli Jeremy Ruehlemann ka ndërruar jetë në moshën 27-vjeçare, për arsye që nuk janë bërë me dije.

I riu amerikan ka punuar me Christian Siriano, John Varvatos, Superdry, Perry Ellis dhe shumë stilistë të tjerë. Gjithashtu, ka qenë në kopertinën e revistave “GQ” dhe “Playhouse Magazine”.

Siriano shkroi në Instagram: “Nuk kam postuar kurrë gjëra të tilla, por humbja e një miku si ai është diçka shumë e rëndë. Jeremy ishte burri më i bukur, që i falte dashuri kujtdo që takonte”./a2cnn

<p>The post “Burri më i bukur në botë” vdes në moshën 27-vjeçare first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy