5.9 C
New York
E martë, 21 Mars, 2023

Buy now

“Të kam përzemër”, Kiara e “mbyt” me puthje Luizin

Gjatë kësaj kohe, mes tyre u zhvilluan shumë biseda, mes të cilave edhe ndjesitë që Kiara ka karshi Luizit.

Ky i fundit e ka pyetur gjithmonë Kiarën se çfarë ndjen për të, por ajo i është përgjigjur duke i thënë se e ka shumë xhan, ose në raste të tjera, thjesht është shmangur.

Sot, Kiara i tha Luizit se e ka shumë përzemër, por edhe se ai e acaron shumë atë. Sipas Kiarës, fakti që ajo shfryhet tek ai kur është me nerva, nënkupton që e ka përzemër, pasi vetëm me këta persona, mund të hapet për çështje të ndryshme.

Teksa Luizi po fliste në oborrin e dhomës së izolimit, Kiara u ngrit në këmbë dhe i dha atij disa puthje në faqe.

<p>The post “Të kam përzemër”, Kiara e “mbyt” me puthje Luizin first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy